SIEGMUND 16, Professional 750 2400x1200
অবস্থা
নতুন
অবস্থান
Ahaus জার্মানি
more Images
মেশিন সংক্রান্ত তথ্য
মেশিনের নাম:
ক্ল্যাম্পিং টেবিল
উৎপাদক:
SIEGMUND
মডেল:
16, Professional 750 2400x1200
অবস্থা:
নতুন
মূল্য এবং অবস্থান
অবস্থান:
Ahaus জার্মানি
A19922985
রেফারেন্স নম্বর:
আপডেট:
সর্বশেষ ০৫.০৯.২০২৫
বিবরণ
table length 2400 mm
table width 1200 mm
table height (lateral area) 100 mm
weight 466 kg
SIEGMUND authorized dealer - all items available!
Product description
- high quality steel S355J2 + N + plasma nitriding
- Material thickness approx. 11.5 - 13 mm
- Hole Ø 16 mm
- Holes surface 50x50 mm grid
Gbedpoxaabljfx Ak Hol
- Rounded corners, edges and holes
- Height of side wall 100 mm
- Distance between holes in side wall 25 mm
- Including scaling on the surface
- Construction reinforced by ribs
- Grid lines enable precise structures
The welding tables are provided with a scale as standard.
Plasma nitrided version:
- Protection against rust / scratches / weld spatter adhesion
- more corrosion-resistant / higher load capacity
Equipment:
- 16 hole pattern / dimensions 2400 x 1200 x 100 mm