Nutek NTM 0410 TXL-1000-1 (P)
উৎপাদন বছর
২০১৮
অবস্থা
ব্যবহৃত
অবস্থান
জার্মানি জার্মানি
more Images
Nutek NTM 0410 TXL-1000-1 (P)
Nutek NTM 0410 TXL-1000-1 (P)
Nutek NTM 0410 TXL-1000-1 (P)
Nutek NTM 0410 TXL-1000-1 (P)
মেশিন সংক্রান্ত তথ্য
মেশিনের নাম:
পিসিবি রোটেটর
উৎপাদক:
Nutek
মডেল:
NTM 0410 TXL-1000-1 (P)
উৎপাদন বছর:
২০১৮
অবস্থা:
ব্যবহারের জন্য প্রস্তুত (ব্যবহৃত)
মূল্য এবং অবস্থান
অবস্থান:
Deutschland জার্মানি
A19075436
রেফারেন্স নম্বর:
INNO29123
আপডেট:
সর্বশেষ ০৫.০৫.২০২৫
বিবরণ
A Nutek PCB turning station with pneumatic lifting and turning mechanism for the semiconductor industry is available. Transfer height: 950mm, transfer height adjustment: +/-25mm, belt speed range: 2m-14m/min, PCB edge support: 3mm, component clearance (bypass mode) top/bottom: 30mm/30mm, PCB length range: 80mm-460mm, PCB width range: 75mm-460mm, machine dimensions X/Y/Z: approx. 1000mm/900mm/1100mm, weight: approx. 150kg. Documentation available. On-site inspection is possible.