Holzmann FKS 305VF-3200
স্থায়ী মূল্য ট্যাক্স (মূসক) অতিরিক্ত
অবস্থা
নতুন
অবস্থান
Sierakowska Huta পোল্যান্ড
more Images
Holzmann FKS 305VF-3200
Holzmann FKS 305VF-3200
Holzmann FKS 305VF-3200
Holzmann FKS 305VF-3200
Holzmann FKS 305VF-3200
Holzmann FKS 305VF-3200
মেশিন সংক্রান্ত তথ্য
মেশিনের নাম:
স্লাইডিং টেবিল দেখেছি
উৎপাদক:
Holzmann
মডেল:
FKS 305VF-3200
অবস্থা:
নতুন
মূল্য এবং অবস্থান
অবস্থান:
83-340 Sierakowska Huta, Polska পোল্যান্ড
A21904038
রেফারেন্স নম্বর:
H0548
আপডেট:
সর্বশেষ ১১.০৫.২০২৬
বিবরণ
Catalogue number H0548
- New machine, in stock
- CE certificate
- Cutting length: 3200 mm
- Cutting width: 1150 mm
- Cutting height 90°/45°: 80/55 mm
- Max. blade diameter: 305 mm
- Blade adjustable up/down and at 45° angle
- Scoring blade diameter: 120 x 20 mm
- Main saw speed: 4500, 5500 rpm
- Scoring saw speed: 8000 rpm
- Motor: 5.5 kW / 400 V
- Scoring motor: 1.1 kW
- Carriage guided on steel rods
Overall dimensions:
- Length: 3220 mm
- Width: 3150 mm
Gsdpsy Rrzhefx Aa Ioit
- Height: 900 mm