Hoku MK113-90-10 - sofort verfügbar
পারস্পরিক সংকোচকারী
Hoku
স্থায়ী মূল্য ট্যাক্স (মূসক) অতিরিক্ত
উৎপাদন বছর
২০২৫
অবস্থা
নতুন
অবস্থান
Bitburg
মেশিন সংক্রান্ত তথ্য
মূল্য এবং অবস্থান
- অবস্থান:
- Südring 37, 54634 Bitburg, Deutschland
- আপডেট:
- সর্বশেষ ২০.০৯.২০২৫
বিবরণ
Technical data:
Suction capacity 510 l/min.
Filling capacity 400 l/min.
Godpfx Akehk Dfke Hsbl
Maximum pressure 10 bar
Tank capacity 90 l
Cylinder/stages 2/1
Speed 1.300 min/1
Motor power 3 kW/ 400 V
Description:
The universal with V-belt drive and qualitative equipment especially suitable for craftsmen
for use where compressed air quality, durability and efficiency are essential
long life thanks to high performance low speed units
safe transport and excellent stability thanks to large wheels with parking brake
Optimum cooling thanks to large fan impeller
better efficiency due to optimised aggregates
Standard with:
Condor pressure switch
Pressure gauge
Pressure reducer with water separator and Rectus quick coupling
Motor with overload protection
Location: Ex stock 54634 Bitburg
- immediately available -
বিজ্ঞাপনটি স্বয়ংক্রিয়ভাবে অনুবাদ করা হয়েছে। অনুবাদে ত্রুটি থাকতে পারে।
Suction capacity 510 l/min.
Filling capacity 400 l/min.
Godpfx Akehk Dfke Hsbl
Maximum pressure 10 bar
Tank capacity 90 l
Cylinder/stages 2/1
Speed 1.300 min/1
Motor power 3 kW/ 400 V
Description:
Standard with:
Condor pressure switch
Pressure gauge
Motor with overload protection
- immediately available -
অনুরোধ পাঠান
টেলিফোন & ফ্যাক্স
+49 6561 ... বিজ্ঞাপন
এই বিজ্ঞাপনগুলি আপনারও আগ্রহের হতে পারে।
ক্ষুদ্র বিজ্ঞাপন
София
৬,৪২১ km
বই বাঁধাই মেশিন
KolbusDA 780
KolbusDA 780
ক্ষুদ্র বিজ্ঞাপন
Mala Vranjska
৬,৬৯১ km
কম্বাইন্ড ব্লোয়ার ওভেন
WiesheuCombined Bakery Oven
WiesheuCombined Bakery Oven
Moerbeke-Waas
চাকা খননকারী
DoosanDX 140 W
DoosanDX 140 W