HISWeld HIS28V34020
স্থায়ী মূল্য ট্যাক্স (মূসক) অতিরিক্ত
অবস্থা
নতুন
অবস্থান
অস্ট্রিয়া অস্ট্রিয়া
more Images
HISWeld HIS28V34020
HISWeld HIS28V34020
HISWeld HIS28V34020
HISWeld HIS28V34020
HISWeld HIS28V34020
মেশিন সংক্রান্ত তথ্য
মেশিনের নাম:
ওয়েল্ডিং টেবিল
উৎপাদক:
HISWeld
মডেল:
HIS28V34020
অবস্থা:
নতুন
মূল্য এবং অবস্থান
অবস্থান:
2351 Wiener Neudorf, Österreich অস্ট্রিয়া
A21427637
রেফারেন্স নম্বর:
আপডেট:
সর্বশেষ ৩০.০৪.২০২৬
বিবরণ
neu
ca. 6-8 Wochen ab Auftrag
4000 x 2000 mm
850 mm
8000 kg
2340 kg
200 mm
Gjdpfxoyq Sqzo Ak Hsit
28 mm
- Fully milled table top 25 mm in S355J2+N with high degree of accuracy (+/- 0.05 mm) and rounded edges and holes
- Hard chrome-plated table surface Cr75
The main advantage of our tables compared to conventional systems is with the hard chrome plating Cr75, that this process achieves a much deeper penetration into the base material of up to 0.07 mm and the hardness of the surface reaches up to HV750. This also ensures optimum and lasting anti-spatter adhesion on the surface, which is one of the most efficient on the market.
- Exact dimensional and fitting accuracy of the tools with 28 mm perforation (compatible with comparable premium suppliers)
- Grid lines 100 x 100 mm
- 4 solid table feet withload capacity 2 ton/feet and levelling option
- Different foot variants available (standard, height-adjustable and with castors)
- Load capacity 8 to
- All-round 200 mm high side cheeks with diagonal perforation