HIS16V32412 - Aktion
ওয়েল্ডিং টেবিল
HISWeld
HIS16V32412 - Aktion
স্থায়ী মূল্য ট্যাক্স (মূসক) অতিরিক্ত
অবস্থা
নতুন
অবস্থান
অস্ট্রিয়া
মেশিন সংক্রান্ত তথ্য
মূল্য এবং অবস্থান
- অবস্থান:
- 2351 Wiener Neudorf, Österreich
- A21427672
- রেফারেন্স নম্বর:
- আপডেট:
- সর্বশেষ ০৭.০৫.২০২৬
বিবরণ
neu
ca. 2 - 4 Wochen ab Auftr
2400 x 1200 mm
3000 kg
482 kg
200 mm
16 mm
THIS MODEL FORMS THE BASIS OF THE ENTIRE SYSTEM. IT CAN BE EXTENDED ON ALL FIVE SIDES AS REQUIRED.
Our tables are characterised by the high degree of hardness with our Cr75M+ hard chrome plating, the very high degree of accuracy of +/- 0.05 mm on the entire table surface and the tolerances of the hole diameters of the entire hole pattern.
3D standard welding and clamping table,
2400 x 1200 x 100 mm with Cr75M+ hard chrome plating
Table system: 16 mm
Material thickness: 12 mm
Including table substructure and standard table legs
* S355J2+N with Cr75M+ hard chrome plating
* Hole: 16 mm, material thickness: 12 mm
* Including coated table substructure
* Side panel 100 mm with 2-row hole pattern and 25 mm hole spacing
Godpjyq Sr Eofx Ak Hsbl
* Table top with 2-sided fine scaling and 50 x 50 mm grid line
* Rounded edges and holes
* Solid standard table legs with load capacity 1 tonne per leg; 500 kg per leg for castor model
ca. 2 - 4 Wochen ab Auftr
2400 x 1200 mm
3000 kg
482 kg
200 mm
16 mm
Table system: 16 mm
Material thickness: 12 mm
Godpjyq Sr Eofx Ak Hsbl
* Rounded edges and holes
অনুরোধ পাঠান
টেলিফোন & ফ্যাক্স
+43 2236 ... বিজ্ঞাপন
এই বিজ্ঞাপনগুলি আপনারও আগ্রহের হতে পারে।
ক্ষুদ্র বিজ্ঞাপন
Mindelheim
৭,৩৪৮ km
সুইভেল বেন্ডিং মেশিন
MIOTAL®AKB 4010 x 2,0
MIOTAL®AKB 4010 x 2,0
ক্ষুদ্র বিজ্ঞাপন
Kalina Wielka
৬,৬২৫ km
চাপানো এবং ভাঁজ করার মেশিন
SchechtlMAF 400/CNC
SchechtlMAF 400/CNC
Wiefelstede
CNC অ্যাবক্যান্ট প্রেস ৩২০০ মিমি × ১২৫ টন
NOVAKRAFTPBS-H 125-3200
NOVAKRAFTPBS-H 125-3200
Günzburg
ওয়েল্ডিং টেবিল
SIEGMUND - System 28Retro Edition 2400x1200
Čakovec
প্রেস ব্রেক
GaspariniPBS 105/3000
GaspariniPBS 105/3000
অস্ট্রিয়া
শীট ধাতু ভাঁজ মেশিন
BIEGEMASTERDURA 4.1,50
BIEGEMASTERDURA 4.1,50
Dortmund
৪-অক্ষ CNC অ্যাবক্যান্ট প্রেস
HACOERMS 40135
HACOERMS 40135
Işıktepe OSB
টিউব এবং প্রোফাইল পাঞ্চিং মেশিন
BaykalBLT LASER TUBE CUTTING 2D or 3D
Wijchen
এবকান্ট প্রেসেন HACO PPM 36100, 3600মিমি × 100টন, 2011
HACOPPM 36100, 3600mm x 100t
HACOPPM 36100, 3600mm x 100t