Alfa Laval মডেল BTPX 205SGD-34CDP-50 ক্ল্যারিফাইং ডিস্ক সেন্ট্রিফিউজ
অবস্থা
ব্যবহৃত
অবস্থান
Newton Aycliffe যুক্তরাজ্য
Alfa Laval মডেল BTPX 205SGD-34CDP-50 ক্ল্যারিফাইং ডিস্ক সেন্ট্রিফিউজ ALFA LAVAL BTPX 205SGD-34CDP-50
more Images
মেশিন সংক্রান্ত তথ্য
মূল্য এবং অবস্থান
অবস্থান:
Newton Aycliffe DL5 6EQ, Zjednoczone Królestwo যুক্তরাজ্য
A21195760
রেফারেন্স নম্বর:
L1228-01
আপডেট:
সর্বশেষ ১৪.০৪.২০২৬
বিবরণ
Używana klaryfikująca wirówka talerzowa produkcji Alfa Laval model BTPX 205SGD-34CDP-50 wykonana ze stali kwasoodpornej. Całość zamontowana jest na podstawie razem z systemem sterylizacji parą. Wirówka napędzana jest silnikiem elektrycznym o mocy 6,5 kW, 415 V, 2900 obr./min, 3 fazy, 50 Hz. Maksymalne obroty bąka wynoszą 9650 obr./min. Na wyposażeniu jest panel sterowania i narzędzia.